PZT - CMT 8.00 - 18.00

HAKKIMIZDA

Hassas Metal İşçiliği ve Alüminyum Enjeksiyonunda Kalite ve Dayanıklılığın Adı!

İnce Detaylar, Güçlü Performans:
Alüminyum Enjeksiyonunda Lider!

Firmamız 1978 yılında Sayın Cengiz Kaya tarafından İstanbul Bostancı’da kurulmuştur. Beyza Metal, üretimine küçük bir atölyede kokil döküm ile başlamış ve kısa bir süre sonra, 1980 yılında özellikle beyaz eşya sektöründe müşteri ve pazar taleplerini karşılamak amacıyla ilk yüksek basınçlı döküm makinası yatırımını yapmıştır.

80’li yılların başında Beyza Metal gelişmeye devam ederek İstanbul Zeytinburnu’ndaki bir sonraki tesisine taşındı ve 1990 yılında kendi kalıp imalathanesini kurdu.

Yeni projelerin değerlendirilmesi ve artan pazar taleplerini karşılamak amacıyla 1996 yılında aydınlatma, mobilya, beyaz eşya ve otomotiv sektörlerinden farklı ürünlerin üretimine başladığımız İkitelli OSB tesisimize taşındık. 2000’li yılların başında daha yüksek tonaj kapasitesine sahip sıcak ve soğuk yüksek basınçlı döküm makineleri yatırıma başladık.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2010 yılında IS0 9001:2008 Kalite Yönetimi Sistemi sertifikamızı alarak kalite kontrol laboratuvarımızı da kurduk.

Ve 2020 yılında Tekirdağ’da 5.000 m2 üzerine kurulu Velimeşe tesisimizin inşaatına başladık.

Şirket politikamız; müşterilerimize doğru yerde, doğru zamanda, güvenilir hizmet sunmak ve mümkün olan en kaliteli ürünü en rekabetçi fiyata üretmektir.

HALUK KAYA

GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

Vizyonumuz:

İnsan kaynağına, teknolojiye ve inovasyona sürdürülebilir yatırımlar yaparak global markaların çözüm ortağı olmak.

Misyonumuz:

Yüksek basınçlı dökümde doğru ürünü, doğru fiyatla, doğru zamanda üreterek toplam kaliteye ulaşmak.

STARTED IN 1961

Loeiusmod tempor incididun rem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elitsede pertonolo greco e mutante do eiusmod tempor incididunt utalabore et dolore magna aliqua.

OUR ROOTS

Loeiusmod tempor incididun rem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elitsede pertonolo greco e mutante do eiusmod tempor incididunt utalabore et dolore magna aliqua.

THE HISTORY OF OUR BUSINESS
START A CENTURY AGO

Born 60 years ago, the company has become a global leader in less than 3 years by building someLay peacefully between its four familiar walls. A collection of textile samples lay spread of the first prefabs houses in the world. Lorem ipsum dolor sit amet. Worldwide industry domination. Small businesses should first aspire to lead their respective local markets before planning for worldwide industry domination.

DRONE TECHNOLOGIES

0 %

BUSINESS DAILY GROWTH.

CLIENTS

0 +

N° OF CLIENTS WE HELPED.

PROJECTS

0 +

COMPLETED PROJECTS.

TEAM MEMBERS

0 +

INCREASE VALUE FROM 2010.

BİZİ ZİYARET EDİN: